VERİ KORUMASI

WIENWOCHE / Verein zur Förderung der Stadtbenutzung

WIENWOCHE, kişisel verileri yalnızca ilgili kişinin rızasıyla veya GDPR yönergelerine uygun olarak saklar. Verilerinizin silinmesini istiyorsanız, istediğiniz zaman office@wienwoche.org adresine "Verileri sil!" başlıklı bir e-posta göndererek bunu yapabilirsiniz.

WIENWOCHE BÜLTENİ

Program, etkinlikler ve WIENWOCHE ile ilgili tüm olaylar hakkında bilgi sağlamak için farklı zaman aralıklarında WIENWOCHE / Verein zur Förderung der Stadtbenutzung BÜLTEN gönderir.

Aşağıdaki bilgilerle, bültenimize kayıt, gönder(il)me ve iptal prosedürleri ile itiraz haklarınız hakkında sizi bilgilendireceğiz. Bültenimize abone olarak, bülteni ve açıklanan prosedürleri almayı kabul etmiş olursunuz.

1. Bülten içeriği

WIENWOCHE (bundan böyle “bülten” olarak anılacaktır) ile ilgili olaylar ve olaylar hakkında HTML ve düz metin haber bültenlerinin yanı sıra e-postalar gönderiyoruz. Bunu sadece alıcıların rızasıyla yapıyoruz.

2. Kayıt

Bültenimize http://wienwoche.org adresindeki elektronik kayıt formunu kullanarak kayıt olabilirsiniz. Kayıt için sadece e-posta adresiniz gereklidir.

Haber bültenimize kayıt, çift katılım prosedürü olarak gerçekleşir. Kaydolduktan sonra, kaydınızı onaylamanızı isteyen bir e-posta alacaksınız. Bu onay, hiç kimsenin başka birinin e-posta adresiyle kayıt olmaması için gereklidir. Bülten kayıtları, yasal gerekliliklere uygun olarak kayıt işleminin kanıtlanabilmesi için tutanağa geçirilir. E-posta adresleri yalnızca haber bülteninin gönderilmesi amacıyla saklanır ve üçüncü şahıslara aktarılmaz.

3. Fesih/İptal

Bültenimizin alınmasını istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz, yani onayınızı iptal edebilirsiniz. Her haber bülteninin sonunda bülteni iptal etmek için bir bağlantı bulacaksınız ("Aboneliği iptal et" düğmesi). Bülteni iptal ettiğinizde, e-posta adresiniz posta listemizden silinecektir.